Новини

В Ужгороді завершився міжнародний турнір з петанку "Сакура-2013"

Нещодавно, на околиці Ужгорода, на території готельно-рекреаційного комплексу «Золота гора», завершився традиційний міжнародний турнір з петанку «Сакура-2013». Спортсмени змагалися три дні підряд у форматі тет-а-тети, дуплети та триплети (10-12 травня). Загалом до Ужгорода прибули 68 представників Словаччини, Чехії, Угорщини, Болгарії, Латвії, Росії, Марокко, США та України (Київ, Харків, Львів, Ужгород).

Другого дня турніру зареєструвалося 34 дуплети. Команди зіграли по 5 відбіркових ігор, а далі продовжили змагання в двох різних групах «А» та «Б».


В турнірі "Б" перемогу здобула ужгородська команда у складі Інни Гойс та Моніки. Друге місце посіли Андрій Ганусич та Іван Паламарчук з Ужгорода, а третє дісталося києвлянам Дмитро Бугай та Сергій Жуковський.

У головному турнірі "А" перемогли словаки Юрай Валент і Пепе Седлачек. Срібні нагороди виборов дуплет з Латвії - Лаура та Гінта Міглане. Бронзу завоювала команда з Росії – Євгеній Осокін та Анастасія.

На триплети зареєструвалося 22 команди. В турнірі "Б" перемогу здобув триплет з Латвії, другою стала угорсько-болгарська команда, бронза – у петанкістів з Харкова (Дмитро Мєзєв), Ужгорода (Юлія Бонкало) та Марокко (Брахім Чхаїбі).

В турнірі "А" переможцем став триплет з Росії (Олександр та Євгеній Осокіни, Анастасія). Срібло завоювали словаки словаки Тімея та Ігор Шурінови з ужгородцем Іваном Паламарчуком. Третє місце - Олександр Коваль (Київ), Людмила Федоришина та Олександра Кузьма (Ужгород). 

Призери отримали подарунки від спонсорів, медалі та кубки. Після завершення турніру на всіх чекав традиційний святковий торт. Учасники вдячні організаторам: президенту федерації петанку України Петру Гойсу, Інні Гойс та всім хто долучився до «свята петанку» в Ужгороді.
Наступний міжнародний турнір "Каштани-2013" відбудеться на Закарпатті восени.


Фото: Людмили Федоришиної, Олександри Шевченко та Андрія Німця

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.