Новини

В Ужгороді затримали нігерійця без документів

В обласному центрі Закарпаття поліцейські охорони затримали нелегального мігранта, який майже два роки перебуває в країні незаконно.


Сьогодні близько 12.00 працівниці одного з міських продуктових магазинів, побачивши підозрілого парубка, який два дні поспіль довго вештається поруч з крамницями біля вітрин і нічого не купує – викликали охорон. Магазин, облаштований тривожною кнопкою поліції охорони, тому правоохоронці прибули за лічені хвилини.
Українською мовою іноземець не володів, тому деякі дані поліцейським вдалось з’ясувати англійською. Чоловік стверджував, що навчається на медичному факультеті Ужгородського Національного Університету, та жодних документів, які б підтверджували законність його перебування в Україні – пред’явити не зміг. Для встановлення особи мігранта запросили в Ужгородський міськвідділ поліції.
Як з’ясувалося, чоловікові 21 рік, він громадянин Нігерії і певний час справді навчався в УжНУ. Проте з університету був відрахований і повинен був повернутися у рідну країну. В Управлінні Державної міграційної служби підтвердили – посвідка на тимчасове проживання скасована ще у 2018-му році, тому його перебування в Україні незаконне.
Наразі громадянина Нігерії передано працівникам міграційної служби для повідомлення відповідної дипломатичної установи, складання адміністративних матеріалів та примусового видворення за межі країни.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.