Новини

В Ужгороді започаткували громадський моніторинг за поліцейськими

Закарпатський осередок Спілки дипломатів України, у співпраці з консорціумом  громадських організацій, запровадив громадський моніторинг за роботою новоствореної патрульної поліції.

Мета – сприяння створенню якісного поліцейського сервісу в нашій державі, який би в дійсності відповідав принципу «Служити і захищати». Фахівцями, долученими до моніторингу, особлива увага буде звертатися на професійну підготовку поліцейських. Перевірятимуть ввічливість, знання чинного законодавства, лінгвістичну обізнаність, реальне застосування принципу попередження правопорушень та співмірності при здійсненні поліцейських заходів, уникнення формалістичного підходу та каральної складової у їх діяльності.

«За час акції, розпочатої в грудні 2015 року, було виявлено кілька фактів, в яких поведінка поліцейських викликала сумнів. Кожного разу здійснювалося інформування кол-центру. В переважній більшості випадків ми отримували адекватну реакцію; в цьому сенсі безсумнівним позитивом є належна робота керівництва Управління поліції та підрозділу моніторингу.  З іншого боку, вважаємо що робота з особовим складом є найважливішим пріоритетом. На жаль, через брак часу та якості підготовки, далеко не весь персонал нової патрульної поліції відповідає загальноприйнятим критеріям у кращих світових практиках», - прокоментував подію Ален Панов, відомий дипломат, юрист, громадський діяч.

Акція триватиме протягом всього року, а за її результатами буде підготовлений аналітичний звіт для громадськості, закордонних посольств, які надають сприяння у формуванні поліції, та вищого керівництва держави.

 

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.