В Ужгороді заговорили про ремонт стадіону «Авангард»

В Ужгородській міській раді вивчають питання, як якісно змінити стадіон «Авангард», напрацьовують відповідну програму для винесення на розгляд депутатів.

Напередодні на спортивному об’єкті побували заступники міського голови Ужгорода Олександр Білак та Василь Гомонай, оглянули його разом із директором комунального підприємства «Стадіон «Авангард» Юрієм Мандичем, директором міської дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ) Анатолієм Коломойцем, тренерами з легкої атлетики, які займаються з дітьми.

Торік завершилася дія договору, за яким цей спортивний об’єкт передавався футбольному клубу «Говерла», тому лише наприкінці травня 2017- го рішенням сесії міськради було відновлено роботу комунального підприємства (КП) «Стадіон «Авангард», яке має утримувати цей об’єкт.

Як зазначив директор КП Юрій Мандич, у стадіону немає дуже багатьох документів – технічних, правовстановчих, на землю тощо, а це, серед іншого, не дозволяє залучати інвесторів. Документи зараз активно напрацьовують і планують завершити цю роботу вже влітку.

Напередодні ж оглянули стан покриття поля, бігових доріжок, трибун, проходи між якими вже подекуди небезпечні, роздягальню, котру зараз використовують юні легкоатлети. Приміщення, де можна лише переодягатися, не обладнане зручностями – пристосоване під однією з трибун, постійно замокає, опалюється лише кілька годин перед тренуванням. Не в кращому стані, без опалення, і кімнати в будівлі, де були роздягальні та кабінети ФК «Говерла».

Проговорили першочергові кроки, які потрібно зробити для поступового відновлення стадіону, адже багато років там не робилися ремонти, не оновлювалася інфраструктура. Наголосили: мета міської влади – зробити все, щоб привести стадіон до ладу і використовувати протягом усього року, щоб там можна було проводити змагання, футбольні турніри, комфортно було займатися спортом, - повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання