Новини

В Ужгороді з вікна військкомату вистрибнув 23-річний хлопець, зараз він в реанімації

Сьогодні, 27 жовтня, із другого поверху будівлі військкомату на вулиці Бородіна в Ужгороді вистрибнув 23-річний хлопець. За інформацією військкомату, хлопець пробував втекти під час оформлення протоколу за  ухиляння від призову. Зараз потерпілий знаходиться у реанімації.


У Закарпатському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки уточнили, що громадянин вже тривалий час ухиляється від призову, він перебував у розшуку. Хлопця сьогодні, 27 жовтня, затримала поліція та доставила до призовної дільниці для складання адмінпротоколу за ухиляння від призову на військову службу. Хлопець вистрибнув із другого поверху, намагаючись втекти.

Як у коментарі Zaholovok.com.ua повідомили у прес-службі Головного управління Національної поліції у Закарпатській області, потерпілий – мешканець Ужгорода 1998 року народження, зараз хлопець знаходиться у лікарні, з ним спілкувалися поліцейські, претензій до службовців військкомату потерпілий не має, наразі правоохоронці проводять перевірку за цим фактом.

За словами головного лікаря Ужгородської міської клінічної лікарні Івана Кураха, наразі 23-річний хлопець перебуває у реанімації з численним травмами – переломами обох ніг,  переломами носа та рвано-різаними ранами.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.