В Ужгороді з початку року зареєстровано уже 25 випадків захворювання на кір

З початку 2018 року в Ужгороді зафіксовано 25 випадків захворювання на кір, усього за минулий рік – 17 випадків.

Про це повідомляє Обласний центр здоров'я.  

«З кінця листопада 2017 року перші  поодинокі  випадки були  виявлені  серед населення Ужгород. Загалом, за минулий рік в обласному центрі  діагностовано 17 випадків. З початку цього року виявлено вже 25 випадків захворювання. Майже щоденно виявляються нові захворювання  кором серед мешканців міста. Серед  захворілих  76 %  -  діти. В старших вікових категоріях випадки захворювань реєструвались у людей віком від 21 до 42 років. Турбує тенденція до зростання кількості   захворювань серед дітей віком до 1 року та рік», - йдеться у повідомленні.

«Висока вірулентність та тотальна сприйнятливість  населення  призводить до швидкого поширення збудника інфекції. При контакті  із хворим на кір не щепленої  людини  вірогідність захворіти  складає до 97%.  Після  перенесеного захворювання формується  стійкий  пожиттєвий  імунітет.

 При перших  проявах захворювання викликайте сімейного лікаря додому. Аби попередити  інфікування оточуючих обмежте відвідування  громадських місць», - зазначають в Обласному центрі здоров’я.

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання