В Ужгороді ввели карантин на 2 місяці через сказ

Представники Ужгородського міськрайонного управління Держсанеіпедемслужби проінформували, що дитина, яку вкусила собака, хвора на сказ, вже отримала частину щеплень. 

Заступник начальника управління ветеринарної медицини в м. Ужгороді Володимир Гутник повідомив, що на вулицях 8 березня, Минайській та Грушевського вже привито 54 собак і кішок 
Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов звернувся до працівників правоохоронних органів звернути увагу на ромів, які виводять в центр міста групи бродячих псів з 4-6 особин. Ці тварини можуть бути небезпечні як для ужгородців, так і для їх домашніх тварин. 

Враховуючи обставини члени протиепізоотичної комісії прийняли рішення запровадити від сьогодні карантин на 2 місяці. В разі повторного випадку виявлення сказу у тварин продовжити термін карантину. 

 Лікарні міста залучаються до роботи з поквартирним оглядом котів та собак, ветеринарам потрібно проводити щеплення цих тварин. В районі 8 березня, Минайської, Грушевського, Тельмана, Ужанської, Прикордонній, Руданського, Благоєва, Оноківської заборонені масові заходи із залученням тварин та продаж собак і котів, – повідомляє прес-служба міської ради. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання