В Ужгороді вперше грали в нетбол

В Ужгороді вперше грали в нетбол

У неділю, 3 лютого, в Ужгороді відбувся перший презентаційний матч з нетболу. 

В ужгородців і автралійців з’явилося дещо спільне - нетбол - спортивна гра, різновид баскетболу. Саме в Австралії нетбол вважається найбільш масовим видом спорту серед жінок, хоча батьківщина нетболу, як власне і баскетболу - США.

Zaholovok.com.ua вже неодноразово інформував читачів про причини та передумови зародження цієї гри в Ужгороді. І от 3 лютого в одному зі спортивних залів Ужгорода пройшов перший презентаційний матч між двома ужгородськими командами. Перший товариський матч з нетболу пройшов у змішаному форматі (дівчата і хлопці) і складався з двох таймів. 

На сьогодні, за словами ідейного натхненника нетболу в Ужгороді, завідувача кафедри туризму УжНУ Федора Шандора, а за сумісництвом і одного з суддів першого матчу, на сьогодні в ужгородських нетболісток є все для того, щоб займатися і розвивати цю гру. Вже сформовані дві повноцінні команди, які тренуються у відповідні дні. М’ячі, нетбольні кільця та форма у дівчат також є. Відтак Ужгород вже має ще одну спортивну "родзинку" - цікаву і незвичну гру.

Фото Людимли Федоришиної

Більше фото - у розділі "Фоторепортаж"

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання