В Ужгороді виступить легендарний танцювальний колектив StepAfrika зі США

В Ужгороді виступить легендарний танцювальний колектив StepAfrika зі США

Cтудія сучасного танцю «Бліц» організовує виступ легендарного американського танцювального колективу StepAfrika в Ужгороді.

Колектив вперше відвідає Україну в рамках програми культурних заходів Посольства США. Виступи та майстер класи відбудуться у Львові, Ужгороді та Івано-Франківську.StepAfrika! - перший професійний танцювальний колектив у світі, який знайомить  з унікальною афро-американською традицією степінгу. Їх виступи вражають глядачів своєю динамікою та вибуховим темпераментом, а команда входить в першу десятку найкращих афро-американських танцювальних колективів США.

Виступ відбудеться 19 квітня о 19.00.

«Це відомий американський колектив, який танцює африканський степ, починаючи з тих первісних рухів до сучасного стилю, - каже Марк Полів’яненко, менеджер Проекту 'Get2Groove. - Цей захід безкоштовний, на нього можуть потрапити усі бажаючі, запрошення-квитки можна отримати в облмуздрамтеатрі.

20 квітня колектив проведе майстер-класиу  школі мистецтв та культпросвітньому училищі. Того ж дня  о 16.00 на площі Театральній відбудеться міні-перформанс» від StepAfrika».

Більше інформації про колектив можна знайти за посиланнями:

Сайт StepAfrika!: https://www.stepafrika.org/

FacebookStepAfrika!: https://www.facebook.com/StepAfrika1994/

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання