В Ужгороді виміряли Найдовший закарпатський блог

Ужгородський прес-клуб у рамках проекту за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні завершив Найдовший закарпатський блог. Про підсумки цікавої ідеї, яку запустили ще у травні, йшлося на завершальному баркемпі для закарпатських блогерів.   

   Зареєструвалися дописувачами до Найдовшого закарпатського колективного блогу понад 70 осіб. Серед них – журналісти різних видань, письменники, викладачі, науковці,  фотографи, школярі, студенти, цікаві закарпатці інших професій та вікових категорій.  Всіх дописувачів об’єднувала тема «Закарпаття. Про головне». Розміщувався блог на інформаційному сайті Ужгородського прес-клубу Zaholovok.com.ua. «Ми підрахували довжину цієї інформаційної стрічки – вийшло більше  95000 знаків. Крім того блогери розміщували і фото – загалом 145 світлин, - розповіла Ірина Бреза, голова Ужгородського пре-клубу.-   Цю акцію ми розпочали о у межах нашого більшого проекту для блогерів. Головна мета  - популяризувати блоггінг та закликати висловлювати власні думки в онлайн-середовищі так, щоб їх почули. Найдовший блог мав вигляд блогоестафети. Учасники писали про емоції, факти, враження, про те, що хвилює, дивує, бентежить і вражає».

Стежити за дописами було надзвичайно цікаво, - кажуть у прес-клубі. Іноді чийсь блог складався всього з одного речення, але у ньому було все. Окремі блоги слугували якісними джерелами інформації, інші – піднімали гострі соціальні проблеми, ще дехто закликав дописами до активної дискусії. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання