В Ужгороді відзначили третю річницю Національної гвардії

В Ужгороді відзначили третю річницю Національної гвардії

Третю річницю з Дня створення Національної гвардії України відзначили сьогодні в Ужгороді. Урочистості з цієї нагоди відбулися у військовій частині 3002 Національної гвардії України, що дислокується на вулиці Айвазовського.

Учасники заходу згадали тих колег, які зустрічають професійне свято на передовій, прізвища багатьох звучали у списку нагороджених сьогодні. Вшанували і пам'ять військовослужбовців, які віддали свої життя, захищаючи Україну від агресора.


"Ми високо цінуємо те, що ви робите для захисту незалежності та територіальної цілісності держави, - зазначив у вітальному слові мер Ужгорода Богдан Андріїв. - Спасибі вам за вірність присязі та військовому обов'язку".


Влада Ужгорода минулого року прийняла і реалізувала програму з підтримки матеріально-технічного забезпечення військових формувань, які дислокуються в Ужгороді, - сказав Богдан Євстафійович і додав, що у рамках цієї програми на 2017 рік уже передбачено 400 тисяч гривень, тож військові можуть розраховувати допомогу і в подальшому, - повідомляє прес-слжуба Ужгородської міської ради.

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...