Новини

В Ужгороді відзначили найкращих бухгалтерів та аудиторів Закарпаття

З нагоди Дня бухгалтера та аудитора, який в Україні відзначають 16 липня, в Ужгородському прес-клубі відбулося нагородження найкращих представників професії, які працюють у Закарпатській області.


Марта Волощук, голова ради територіального відділення АППУ у Закарпатській області, відкриваючи захід, розповіла про цінності та про труднощі професії бухгалтерів та аудиторів, поділилась із присутніми спогадами про свій власний досвід вибору професійного шляху та зауважила, що високий рівень бухгалтерів закарпатських підприємств підтверджується здобуттям підприємствами звання «Сумлінні платники податків.

марта волощук

 

Сергій Ігнатенко, в. о. заступника начальника Головного управління ДПС у Закарпатській області,  відзначив важливість ролі бухгалтерів у функціонуванні будь-яких підприємства та установ: «Завжди вважав, що керівники недооцінюють своїх бухгалтерів. Тому що не знають, наскільки навіть нам комфортно, коли працює кваліфікований бухгалтер. Це дійсно так. Прийшов час, коли керівники підприємств перестають економити на бухгалтерах і юристах, і шукають професіоналів та достойно оцінюють їхню роботу», – зазначив Сергій Ігнатенко.

ігнатекно

 

«У нас є завдання забезпечити надходження до бюджету. Якщо ми працюємо із хорошим, кваліфікованим бухгалтером, то бюджет наповнюється саме завдяки вам і вашій роботі. Дякую за нелегку працю», – додав він.

Юлія Кілару, голова Закарпатського територіального відділення ВПГО «Спілки аудиторів України» підкреслила: «Щороку у цьому залі присутні найкращі бухгалтери. Свято бухгалтерів і аудиторів поєднано, оскільки наша робота – теж поєднана. Кожний головний бухгалтер, якщо він є високопрофесійним, може стати аудитором при наявності сертифікату, відповідної освіти та досвіду».

кілару

 

«Дуже ціную і люблю свою професію. Зараз робота йде легше, оскільки все допомагають робити відповідні комп’ютерні програми. але це не звільняє бухгалтера і аудитора від обов’язку постійно слідкувати за змінами, які відбуваються у нашому професійному житті. Закони дуже швидко і дуже часто змінюються, є дуже цікаві нововведення. Нам ніколи не буває нудно. І я раді з того, що я є фахівцем цієї галузі, бо мені подобається все життя навчатися», – зазначила Юлія Кілару.  

Вікторія Бердишева, представниця Закарпатського територіального відділення ФПБАУ, заступниця директора ТОВ «Варіанта», розповіла про нововведення у роботі бухгалтерів: «Можемо цьогоріч підсумувати два роки, оскільки через карантин ми не зустрічалися. Кожен з нас за цей період відчув, що потрібно пристосовуватися, використовувати нові інструменти, напрямки діяльності, переходити на дистанційний формат роботи. Із нововведень можемо відзначити запровадження подачі фін звітності за міжнародними стандартами бухгалтерського обліку в єдиному електронному форматі. Це наближує нас до співпраці між країнами. Загалом маємо великий обсяг нововведень, які потрібно буде обговорити і пристосуватися. Ці всі нововведення підтримують нас у тонусі, змушують нас постійно брати участь у нових процесах і впливати на них. Є дискусії щодо позитивних моментів, є так само дискусії щодо негативних моментів. Але це – процес. Будемо брати на себе відповідальні рішення, будемо брати на себе ініціативу впливати на ці рішення»,– сказала Вікторія Бердишева.

бердишева

«Вітаємо всіх тих, хто віддані цій професії, хто з усмішкою і наснагою віддає себе цій роботі. Хочеться бачити серед нас активних і цілеспрямованих, які підтверджують статусність нашої професії. Бажаємо сумлінної праці та натхнення у роботі», – привітала колег Вікторія Бердишева.

бухгалтери

 

бухгалтери

 

бухгалтери

 

бухгалтери

 

бухгалтери

 

бухгалтери

 

бухгалтери

 

бухгалтери

 

бухгалтери

 

бухгалтери

 

бухгалтери

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.