В Ужгороді відновлять військове кладовище

В Ужгороді відновлять військове кладовище

Про це йшлося сьогодні, 30 жовтня, на зустрічі Олександра Ледиди з чеською делегацією, зокрема, з Надзвичайним і Повноважним Послом Чеської Республіки в Україні Іваном Почухом, заступником Міністра закордонних справ Чехії Томашем Дубом та заступником Міністра оборони Чехії Міхаелем Грбатою. 

Представники чеської делегації  подякували за сприяння у проектах стосовно маркування туристичних маршрутів та реконструкції військового цвинтаря в Ужгороді, де поховані їхні співвітчизники. 

Сьогодні офіційно розпочнуться роботи з відновлення цвинтаря  військового цвинтаря у мікрорайоні «Шахта». У роки І Світової війни і після неї тут було поховано 1000 військових різних національностей (чехословаків, угорців, румунів, поляків). Протягом 1922-1938 років на новоствореному чехословацькому гарнізонному цвинтарі поховали 118 військових і цивільних, у 1939-му – жертв конфлікту між чехословацькими збройними силами та угорською армією. 

Крім того, представники чеської делегації відвідають виставку  «Чесько-словацькі фотографи українського походження» у Музеї народної архітектури та побуту та візьмуть участь в офіційному  прийомі з нагоди Дня Республіки в Ужгородському замку, - повідомили у прес-центрі ОДА.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання