В Ужгороді відкриють «Живу Бібліотеку»

«Жива Бібліотека» влаштована і працює зовсім як справжня. Тільки наповнюють її не паперові книги, а живі люди, і Читання - це діалог двох особистостей.


Мета проекту - допомогти абсолютно різним людям порозумітися і позбавитися від упереджень, забобонів, стереотипів по відношенню до оточуючих людей і, можливо, дізнатися щось нове про себе.

У якості «живих книг» виступають люди, що належать до різних субкультур, релігій; люди різної сексуальної орієнтації; представники професій; люди, що ведуть незвичайний спосіб життя, які не вписуються в суспільні рамки, люди з цікавим життєвим досвідом. Читачі можуть через особисте спілкування скласти свою власну, відмінну від тої, що нав’язується про тих, хто не схожий на них, хоча і живе на одній з ними вулиці, в одному місті, країні, світі.

«Жива Бібліотека» - це проект, присвячений різноманітності нашого суспільства і тому, що різні люди мають рівні права на існування, розуміння і повагу.

Щоб стати читачем/кою "Живої бібліотеки", потрібно зареєструватися в бібліотекаря/ки, які працюватимуть при вході до "Живої бібліотеки". Це абсолютно безкоштовно, однак читачі/ки повинні дотримуватися певних правил: за раз можна брати одну книгу; Повернути її назад у бібліотеку потрібно в такому ж фізичному та психічному стані. Книгам можна ставити будь-які запитання, головне - це бути відкритими до діалогу й мати бажання довідатися щось нове. Звісно ж, у "Живій бібліотеці" немає місця словесним чи фізичним образам.

Деталі за посиланням: https://www.facebook.com/events/123066964929312/?fref=ts

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання