Новини

В Ужгороді відкрили перший в Україні дитячий гурток із петанку

Сьогодні, 15 березня, в Ужгороді відбулася презентація першого в Україні дитячого гуртка з петанку.

Наразі до гуртка записалися 10 учнів 6–8 класів. Перше тренування відбудеться вже завтра, 16 березня. Гратимуть діти на базі ужгородської ЗОШ №5, директор якої Петро Кіндюх підтримав ініціативу місцевих петанкістів виховувати молоде покоління спортсменів. За походженням французька гра дасть можливість дітям розвивати мовні навички у школі з поглибленим вивченням саме французької.

Готуватимуть дітей ужгородські тренери з петанку з метою у майбутньому сформувати юніорську збірну та взяти участь у чемпіонаті світу з петанку, який відбудеться у жовтні 2013 року у Франції.

Як повідомила кореспонденту Zaholovok.com.ua керівник гуртка Альона Колодій, наразі дітей набиратимуть лише від 11 до 15 років, а у майбутньому формуватимуть групи і з молодших гравців – від 6 років. Тренер розповіла, що у квітні до Ужгорода приїде представник Французької федерації петанку Ален Жулі, який проведе тренінги для вихованців гуртка.

Довідка Zaholovok.com.ua:

Перші турніри з петанку відбувалися на території ЗОШ №5 із 2007 року.

Більше фотографій можна переглянути у розділі "Фоторепортаж". А У розділі "Мультимедіа" можна подивитися відео з першого дня дитячої петанк-школи.

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.