Новини

В Ужгороді відкрили хаб "Ветерана Хата"

Перший на Закарпатті простір для різнопланової допомоги, навчання, психологічної реабілітації, занять дітей, спілкування, проведення різних заходів, кінопоказів – хаб «Ветерана Хата» – відкрили сьогодні в Ужгороді у будинку крайової «Просвіти». Про це повідомляють в пресслужбі Ужгородської міської ради.


Хаб призначений для безкоштовного користування, дозвілля учасників бойових дій, ветеранів, внутрішньо переміщених осіб, людей з інвалідністю, їхніх родин, національних меншин.

Волонтерка Власта Рейпаші, яка працює в кількох громадських організаціях, залучила однодумців із різних куточків Закарпаття і вдалося виграти грант Європейського Союзу та представництва Міжнародної організації з міграції за напрямком зміцнення стійкості громад шляхом соціально-економічної підтримки ветеранів.

Хаб працюватиме на кількох локаціях, ключові – у приміщенні «Просвіти», яке колись було «Будинком офіцерів». Там уже облаштована кімната для спілкування, групових та індивідуальних занять із психологом, дозвілля та занять дітей. Будуть проводитися кінопокази, майстер-класи, закуплено обладнання для приготування попкорну, солодкої вати для діток, спорядження для походів у гори, яке безкоштовно надаватимуть напрокат.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.