В Ужгороді відкрилася мандрівна дитяча фотовиставка про права людини

9 грудня на базі архітектурної пам`ятки «Совине гніздо» відкрилася Мандрівна дитяча фотовиставка «Права людини очима дітей».Також було підведено підсумки конкурсу творчих робіт на правову тематику. Західорганізований у рамках  у рамках ХІІІ Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudaysua.

За словами співкоординатора фестивалю, доцента юрдичного факультету  Марії Менджул, місце проведення обране не випадково. Організатори вирішили додати до відреставрованої культурної пам`яткитрішки дитячої творчості. А на творчі робити молодь надихнули перегляди фільмів про права людини у рамках ХІІІ Мандрівного фестивалю «Docudaysua».

Марія Симкович, методист управління з виховної роботи, організатор виставки, зазначила, що такий захід проводиться уже втретє і став традиційним. А  цього року виставка та конкурс навіть стали міжнародними, адже взяти участь виявили бажання і щколярі зі  Словаччини (навчальні заклади міста Пряшів та міста Кошіце). Саме тому виставка мандруватиме не тільки навчальними закладами міста Ужгорода. На свої призи чекають і словацькі переможці.

На заході були присутні начальник Головного територіального управління юстиції в Закарпатській області  -  Натуркач Руслана Павлівна, начальник юридичного управління міської ради  - Олена Жулінська, декан юридичного факультету УжНУ Лазур Ярослав Володимировичголовний спеціаліст головного територіального управління юстиції в Закарпатській області Владислав Товтин, які привітали гостей на нагородили цінними призами та спеціальними нагородами найталановитіших учнів міста.

Організатори заходу – управління освіти Ужгородської міської ради,  ГО КАПЛ «Вестед», учнівське врядування міста Ужгорода «КОРЗО», ГО «Самоврядування молоді «Інсайдер».

Медіа-центр учнівського врядування міста Ужгорода «КОРЗО».

Фото: Павло Равас та Марія Симкович.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання