Новини

В Ужгороді відкрилась виставка кераміки Єлизавети Міравчик-Ракович

У галереї «Ужгород» відбулося  відкриття персональної виставки Єлизавети Міравчик-Ракович. Професійна керамік представила роботи, створені протягом останніх двох років – плакетки, декоративні вази та пластику.

У 2010 році художниця поповнила лави Закарпатської організації НСХУ, тож цьогорічна виставка стала «першим» творчим звітом після вступу до Спілки художників. Під час відкриття експозиції кандидат мистецтвознавства Михайло Приймич зауважив, що тільки у жіночих руках глина розкриває найкращі свої якості та стає придатною до втілення найвибагливіших  форм та фантазій. І в цьому переконують  роботи Лізи Міравчик-Ракович, представлені у експозиції.

Численні плакетки з видами Ужгорода – родзинка творчого пошуку художниці, де почуття і думки знаходять своїпластичні форми. Легко і невимушено пані Ліза комбінує у композиціях характерні ламані лінії ужгородських дахів, вузькі середньовічні вулички із покинутими будівлями та залишки архітектурних принад нашого міста. Небайдужість до всього що відбувається із «обличчям» Ужгорода, бажання негайно відреагувати на все, що обурює та збуджує думку, пояснює її архітектурну керамічну серію.

Оксана Гаврош, спеціально для Zaholovok.com.ua

Фото автора


 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.