В Ужгороді відбулася арт-революція

В Ужгороді відбулася арт-революція

У ПАДІЮНі дизайнери одягу демонстрували свої роботи.

На фестивалі молодих дизайнерів «Арт-революція 2013» близько десяти майстрів представили колекції одягу та аксесуарів: вечірнє вбрання, одяг у стилі «гоа», сучасне національне вбрання, в’язані кофтини та плаття, а ще грецькі сукні для найромантичніших. Для чоловіків дизайнер Ольга Туркменбаєва підготувала колекцію «5 хвилин до світанку». Її представили учасники студії сучасного танцю «БЛІЦ». Дизайнерки Анна Феєр та Ірина Ішмуратова представили дві дитячі колекції, - повідомляє прес-служба ПАДІЮНу.

Цьогоріч до фестивалю долучилася і вже знана на Закарпатті дизайнера Ольга Краснова, вона представила колекцію «Ні, стереотипам!». Вечірні сукні, брючні костюми та екстравагантні сукні. Дівчата-моделі, які представляли колекцію Ольги, кажуть: попри те, що вбрання не надто зручне, носити його одне задоволення; посміхаючись додають – «краса потребує жертв!»

«Цього року учасники фестивалю  зробили ставку на зручність і практичність одягу. Розробляли і шили його так, аби згодом вдягти його можна було не тільки на сцену, але і в житті – на вечірку, прогулянку чи на роботу», – каже   Організатор фестивалю дизайнерів, керівник молодіжного центру моди «Твій стиль» Маргарита Сойнова.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання