В Ужгороді відбудуться «Ерделівські читання»

Протягом трьох днів, з 12 по 14 травня, в Ужгороді відбудеться мистецька науково-практична конференція «Ерделівські читання». Цьогоріч мистецька наукова толока проходитиме на території етно-велнес готелю «Унгваръскій». До участі у заході міжнародного рівня зголосились понад 100 учасників.

Насиченапрограмаконференції, ініціатором якої є Закарпатський художній інститут, офоплює виступи науковців та дослідників у галузі образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва, дизайну та мистецької освіти України і Європи. Очікується, що на конференцію  приїдуть академік Микола Мушинка, президент Національної академії мистецтв України, академік, професор, народний художник України Андрій Чебикін, ректор Львівської національної академії мистецтв, академік Андрій Бокотей, директор Свидниківського музею Мирослав Сополига (Словаччина), колишній директор Музею Я.-А. Коменського в ПшеровіФрантішеꥳбл (Чехія), відомі мистецтвознавці ВлалиславҐрешлик та Ладислав Пушкар (Словаччина), делегації докторів мистецтвознавства зі Львівської національної академії мистецтв та Академії друкарства, науковці з різних міст України.  

Традиційно гостями «Ерделівських читань» є відомі професійні художники, що обумовлює «живу» розмову про розвиток сучасного мистецтва. Цього року на конференції будуть присутніми митці світового рівня -- Анатолій Криволап, Олександр Бабак, ТіберійСільваші та інші.

Оксана Гаврош, спеціально для Zaholovok.com.ua

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання