В Ужгороді відбудеться щорічна школа нейронаук

У четвер, 29 червня в 13.30 у залі Вченої ради УжНУ  відбудеться прес-конференція організаторів та учасників щорічної Школи клінічних нейронаук «Карпатські читання-2017», які триватиме в Ужгороді 29-30 червня.

Школа клінічних нейронаук  «Карпатські читання-2017» - одна з найцікавіших і важливих медичних подій Західного регіону, яка щорічно відбувається в Ужгороді за підтримки Української асоціації боротьби з інсультом. Цього року в рамках конференції відбудеться презентація  важливого для української медицини Європейського проекту ESO EAST/ Ініціатива ANGELS. 
Мета проекту ESO EAST – Ініціативи Angels в Україні – це об'єднання зусиль фахівців задля вирішення проблем, пов'язаних із наданням кваліфікованої і ефективної медичної допомоги пацієнтам з гострим мозковим інсультом. Реалізація проекту в Україні дозволить пацієнтам з інсультом отримувати лікування на однаковому рівні з будь-якою країною Європи.
                         
 Із журналістами зустрінуться
- Володимир Смоланка, ректор УжНУ, президент Української Асоціації Нейрохірургів
- Микола Поліщук, президент ГО «Українська асоціація боротьби з інсультом», член Координаційної Ради  проекту ESO-EAST в Україні;  
- Сергій  Московко, керівник проекту Ініціатива ANGELS в Україні, 
- Михайло Орос, завідувач кафедрою неврології, нейрохірургії та психіатрії УжНУ, 
- Юрій Фломін, представник  України в Європі проекту ESO-EAST,член Керівного комітету  проекту ESO-EAST в Україні , 
- Олександр Пулик, головний позаштатний спеціаліст ДОЗ Закарпатської ОДА, 
- Марина Гуляєва,  виконавчий  директор ГО «Українська асоціація боротьби з інсультом», член Керівного комітету  проекту ESO-EAST в Україні, 
Лев Приступюк, консультант Ініціативи ANGELS в Україні
Проект розпочав свою роботу Україні в  2015 році .  За  першими підсумками роботи   Проекту ESO EAST/ Ініціатива ANGELS в Україні,  представники Європейської інсультної організації відзначили спеціальною нагородою інсультне відділення міста Мукачева.
Українська асоціація боротьби з інсультом активно підтримує впровадження цього проекту в Україні. Успіх  в реалізації проекту ESO EAST в Україні залежить від  зусиль всіх хто зможе забезпечити підтримку та надати необхідну допомогу у реалізації цього проекту. Активна участь МОЗ України, медичної спільноти та громадськості значно підвищить  імовірність успіху та буде надзвичайно важливою для оптимального спрямування та координації зусиль в подоланні проблеми інсульту в Україні.
***
Засідання відбудеться у приміщенні ректорату УжНУ, зал Вченої ради за адресою:
м.Ужгород, пл. Народна, 3.
Початок о 13.30
Запрошуються представники усіх ЗМІ.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання