В Ужгороді відбудеться міжнародний кінофорум

 Представники Ужгородської міської ради – начальниця управління міжнародного співробітництва та інновацій Вікторія Тарахонич, її заступник Дмитро Мірошніков у рамках робочої поїздки до Польщі днями зустрілися у Кросно із партнерами із реалізації спільних грантових проєктів.

Обговорили початок реалізації спільного транскордонного проєкту – «Популяризація та збереження культурної спадщини міст Кросно та Ужгород», метою якого є промоція історичної спадщини обох міст як об’єктів інтересу кінопродюсерів. Колеги з Кросно передали підписані партнерські угоди.

Передбачається проведення міжнародного кінофоруму в Ужгороді, під час якого представлять міста-партнери як локації, де необхідно знімати історичні, документальні та драматичні фільми. Шкільна молодь зможе долучитися до промоції історичної спадщини Ужгорода, буде проведено конкурс короткометражних промофільмів про Ужгород та його історію. Учасників конкурсу навчать роботі у сфері кіновиробництва (режисура, анімація, написання сценаріїв, робота із програмним забезпечення щодо відеомонтажу). Кращі роботи стануть основою для промоційного фільму про Ужгород, повідомили в пресслужбі Ужгородської міської ради

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання