В Ужгороді відбудеться лекція «Кітч у мистецтві та культурі»

Багатьом ужгородцям вже відоме ім'я Богдана Шумиловича – лектора зі Львова, магістра нової та новітньої історії, історика мистецтва та куратора мультимедійної бібліотеки Центра міської історії Центрально-Східної Європи.

Саме його лекцією «Мистецтво огидного», яку відвідало понад 200 осіб, ми відкривали Мистецький центр «Кубло» у 2010-му році, а пізніше Богдан знайомив нас із історією медіа-арту. Його лекції завжди викликають аншлаг, тому що Богдан – чудовий спікер і добре знається на тому, про що говорить. А говорить він про серйозні речі дуже просто і з гумором.

Тема нашої лекції – кітч. Що це таке? Чи можна його вважати явищем культури? Яке воно, мистецтво кітчу? А як із кітчем у нас, на теренах України?
Запрошуємо всіх 9 вересня 2017 року, в суботу, о 14:00 у лекційну залу «Совиного гнізда» (Ужгород, вул. Ракоці, 2).

Лекція організована в рамках проекту Мистецького центру «Кубло» «Майстерня соціального проектування», який координує організація DVV International, ГО «Інтеграція та розвиток» як частину проекту «Громада, що навчається: трансформація конфліктів в Україні та Молдові через активну громадську участь». Проект виконується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...