В Ужгороді відбудеться круглий стіл на тему подвійного громадянства

В Ужгороді відбудеться круглий стіл на тему подвійного громадянства

У контексті практичної реалізації Меморандуму про співпрацю між НІСД та УжНУ, а також між НІСД та ЗОДА, Національний інститут стратегічних досліджень у середу, 12 лютого, в Ужгороді проводить круглий стіл на тему «Подвійне (множинне) громадянство: реальний стан, виклики, реакція держави та суспільства».


Метою круглого столу є аналіз різнобічних аспектів подвійного громадянства, їх ризиків та викликів у світлі реалізації Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, об’єктивних розбіжностей та особливостей у моделях суверенного розвитку країн-членів ЄС та постреволюційної України, російсько-українського військово-політичного конфлікту навколо анексованого Криму та тимчасово окупованих районів Сходу України.
Свіжі оцінки та рекомендації науково-експертної спільноти, розгляд реального стану цього процесу в регіонах можуть чимало додати до змістовності та ефективності нових актів законодавчого та нормативного регулювання цієї проблеми.
На захід запрошені представники МЗС України в м. Ужгороді, дипломатичних місій, акредитованих на території Закарпатської області народні депутати України, представники органів влади та місцевого самоврядування, експертної еліти краю, громадські, ЗМІ та науковці НІСД.
Дата проведення заходу: 12.02.2020 р.
Час проведення заходу: 11.00 – 14.00 (початок реєстрації учасників  – 10:30).
Місце проведення заходу: малий зал Закарпатськрї ОДА (другий поверх).
Контактна особа – Світлана Miтряєва

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання