В Ужгороді відбудеться акція до Міжнародного дня прав жінок «Перший вінок»

У четвер, 7 березня, о 12.00 в Ужгородському відбудеться прес-конференція, головною темою якої стане проведення в Ужгород 8 березня акції до Міжнародного дня прав жінок “Перший вінок” за участі Міжнародної правозахисної організації Amnesty International, активісток та активістів з різних міст та країн.

Прес-конференція відбудеться за участі організаторів - Міжнародного правозахисного руху Amnesty International Україна та представників місцевої влади.

8 березня — це справді привід для святкування. Святкування досягнень жінок, їхньої сили, розуму, творчості та великої праці на користь свободи, толерантності, рівності, порозуміння та добробуту у суспільстві.

Amnesty International - всесвітній рух, що об’єднує понад 7 мільйонів людей із більш ніж 150 країн і регіонів, які виступають за припинення грубих порушень прав людини. Amnesty International прагне забезпечити кожній людині можливість користуватися всіма правами, проголошеними у Загальній декларації прав людини та інших міжнародних правозахисних документах. amnesty.org.ua 

Акредитація обов’язкова. За тел/мейлом Ужгородського прес-клубу

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання