Новини

В Ужгороді виборчиня сфотографувала бюлетень “собі на пам’ять”

На виборчій дільниці №210736, яка знаходиться в ЗОШ №7 в Ужгороді, виборчиня сфотографувала власний бюлетень. На місце події виїжджала поліція для з’ясування обставин.


Як повідомили комунікаційниці ОПОРИ у відділі комунікації поліції, правоохоронці зареєстрували факт фотографування бюлетеня, відібрали пояснення та наразі проводять перевірку.

Сама виборчиня пояснила правоохоронцям, що сфотографувала бюлетень “собі на пам’ять”.

Відповідно до частини 5 статті 248 Виборчого кодексу виборчий бюлетень заповнюється виборцем особисто в кабіні для таємного голосування. Під час заповнення виборчого бюлетеня забороняється присутність інших осіб, здійснення фото- та відеофіксації у будь-який спосіб. Виборець, який внаслідок порушення здоров'я (у зв'язку з інвалідністю, тимчасовим розладом здоров'я, віком) не може самостійно заповнити виборчий бюлетень, має право з відома голови або іншого члена дільничної виборчої комісії скористатися допомогою іншого виборця, крім члена виборчої комісії, кандидата у депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови, довіреної особи кандидата, уповноваженої особи організації партії, офіційного спостерігача.

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.