Новини

В Ужгороді вартість ремонту басейну в гімназії за 8 місяців збільшили в три рази

За даними Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області капітальний ремонт басейну класичної гімназії в Ужгороді розпочато у вересні 2019 року. Роботи мали завершити у квітні 2020 року. Управління капітального будівництва Ужгородської міської ради підписало акти виконаних робіт та оплатило завищену вартість будівельних робіт  на загальну суму  3,788 млн. гривень.


Про це йдеться у повідомленні прес-служби Закарпатської ОДА.

«Ревізорами встановлено, що всі акти виконаних робіт за цим договором на суму 8,299 млн. гривень Управлінням капітального будівництва було сплачено стовідсотково. Якщо договір оплачено стовідсотково, то і виконання робіт передбачається у стовідсотковому обсязі. Проте, на час ревізії роботи виконано тільки на 54 відсотка від обсягу визначеного проектом.Тобто кошти використали всі , а роботи  виконано наполовину», – зазначається у повідомленні.  

Крім того, зазначається, що вартість проекту за 8 місяців збільшилася майже в 3 рази:

«Роботи за проектно-кошторисною документацією розпочато у серпні 2019 року та вартість їх за 8 місяців  від початку ремонту басейна збільшилася майже в 3 рази (2,7). Тобто вартість проекту збільшилася втричі і ремонт звичайного 25-метрового басейну в класичній гімназії міста Ужгороду, закінчення якого передбачалося наприкінці серпня, проте який і наразі не закінчено та обійдеться державі  майже у 22,0 млн. гривень», – йдеться у повідомленні.  

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.