В Ужгороді в кінотеатрі побили журналіста

Вчора ввечері, 16 травня, в кінотеатрі  «5 елемент» побили журналіста Віталія Глаголу. За його словами, він став свідком конфлікту між відвідувачкою закладу та адміністратором і вів зйомку на телефон. Як зазначає журналіст, з кулаками на нього накинуся персонал кінотеатру і його власник.

Про це Віталій Глагола повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.  «Кидався на мене тричі, два рази на очах у працівників Патрульна поліція Закарпатської області. Крім моїх моїх відео - усе має бути зафіксовано на бодікамерах патрульних», – зазначив Віталій Глагола.

«В мою адресу лунали фрази "сколько стоит твоя жизнь? я знаю - цена ей $100. Оторвут тебя в переулке", "у меня жена судья", "на какой машине сюда приехал. номер скажи - завтра гореть будет" і таке інше. Пару разів сильно "прилетіло" з кулака в голову, кілька разів у груди. Не критично - буду мати синці на обличчі, розцараманий ніс і підбиту губу. Переживу. Побої зняв і офіційно зафіксував у встановленому законом порядку», – додав журналіст.

«Я написав заяву про побиття та згідно перешкоджання моїй професійній діяльності. Свідки цього всього численні клієнти кінотеатру, які радо погодились свідчити у якості свідків при розгляді справи і надали свої пояснення», – зазначив Віталій Глагола.  

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання