Новини

В Ужгороді в бібліотеці презентували виставку «Дочки-матері»

В  Ужгородській міській бібліотеці провели презентацію-виставку «Дочки -матері» молодої талановитої художниці Аліни Магас та її доньки Інни.

Талановита молода художниця Аліна Магас-Носенко народилася в селі Грозино Коростенського району Житомирської області. Саме донька Інна  надихнула  маму малювати, сама ж спеціально живопису  не вчилась. Малювати любить з дитинства, хоч за пензлик взялася рік тому.

Аліна надає перевагу живопису, використовує рiзнi технiки, прагне знайти власну. Художниця любить працювати олійними фарбами.

 У свої роботи художниця вкладає дуже багато філософських роздумів, навіть, якщо це звичайний квітковий натюрморт. За її переконаннями, квіти – це завжди емоція, чуттєвість кольору і завжди миттєвість, яку треба якомога швидше вилити на полотно.

Натюрморти Аліни  засвідчують її талант розпізнавати в простому - багатозначне, в скромному - величне, в непримітному -суттєве.

Дитина – найбільша з усіх цінностей світу. Її творча особистість – як той тендітний паросток, що зможе розквітати тільки на благодатному грунті.

Молода Інна Магас презентувала свою першу опубліковану книгу "Майя і скарб Гілки". Інна сама набирала текст для друку, намалювала  ілюстрації та  створювала обкладинку. 

Автор: Анна Семенюк
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.