В Ужгороді ув’язнених утримують у жахливих умовах. ФОТО

В Ужгороді ув’язнених утримують у жахливих умовах. ФОТО

У Закарпатській УВП №9 їжу для ув’язнених готують із… тарганами, у туалетах відсутні навіть бачки для зливу води, у камерах – оголені дроти під напругою. Такі порушення в УПВ №9 виявили під час перевірки прокуратури сьогодні, 17 лютого.

У камері, де тримаються неповнолітні особи, прокурорами виявлено електричний подовжувач з оголеними дротами, що є небезпечним для життя і здоров’я неповнолітніх в`язнів та створює загрозу виникнення пожежі.

Тривалий час керівництвом установи невирішеним залишається питання забезпечення камерних приміщень приліжковими тумбочками, шафами та настінними полицями для зберігання особистих речей.

 Внаслідок відсутності вказаного обладнання ув’язнені вимушені і надалі зберігати продукти харчування та особисті речі на забрудненій підлозі, під ліжками, а також безпосередньо на ліжках, порушуючи санітарні норми.

До цього часу в несправному стані знаходиться каналізаційна система в приміщеннях збірного відділення. Наявні у вказаних приміщеннях санвузли не обладнані бачками для зливу води та функціонують неналежним чином. Вентиляція повітря у цих приміщеннях є вкрай незадовільною.  

Сантехнічне обладнання у більшості оглянутих камерних приміщеннях секторів СІЗО потребує оновлення, а в деяких випадках – необхідна його повна заміна. Санвузли у всіх камерних приміщеннях установи також потребують обладнання бачками для зливу нечистот, проведення санітарних побілок та покращення системи вентиляції повітря.  

Перевірка Журналу обліку оглядів ув’язнених осіб фельдшером установи показала, що останній огляд в’язнів фельдшером проводився 31.01.2017, тоді як оглядати в`язнів він повинен щоразу, перед тим, як вони приймають душ – мінімум раз на тиждень.

До того ж, з наявних у лазні 8 душових колонок функціонують лише 3, а розпилювачами води обладнані тільки дві  душові.   

З метою вжиття заходів до усунення виявлених порушень закону прокуратурою області готується відповідна інформація керівництву Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України, - повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...