В Ужгороді учасники акції на 8 березня виступили проти агресії. ФОТО

В Ужгороді учасники акції на 8 березня виступили проти агресії. ФОТО

Сьогодні, 31 березня, в Ужгороді на площі Театральній  учасниці та учасники акції на 8 березня, яка завершилася нападом на активістів з боку представників націоналістичних організацій, виступили проти агресії та закликали до цивілізованих методів дискусії та діалогу без застосування сили.

Як пояснила активістка, організаторка акції «За європейський Ужгород. Проти ультраправого свавілля!» Віталіна Коваль, метою сьогоднішньої акції було показати що кожен має право прийти на центральну площу міста та висловити свою думку, а мирні громадські зібрання не мають супроводжуватися залякуваннями та агресією з боку противників. «Багато з тих, хто планував бути сьогодні на площі, писали мені і зазначали, що, все ж, побоюються можливих провокацій, схожих до тих, що мали місце 8 березня. Мені неприємно, що я маю можливість вільно висловлювати свою думку тільки у супроводі такої великої кількості поліції», – зазначила активістка. «Ми прийшли сюди спілкуватися з людьми і сказати, що кожен має право на свою думку. Ми проти того, аби на учасників будь-яких акцій нападали і проти того, аби у центрі міста зігували», – додала вона.

Учасниця акції «За європейський Ужгород. Проти ультраправого свавілля!» Ярина Денисюк у коментарі журналістам зазначила, що  акція не має на меті популяризувати якісь цінності – традиційні чи нетрадиційні: «Я не розумію, чому нам на противагу виступають учасники іншої акції, що відбувається паралельно з нашою. Ми не прийшли популяризувати якісь рухи чи цінності, ми прийшли висловитися проти того, що відбулося 8 березня і за те, щоб такі прояви агресії більше не повторювались. Бо це – ненормально», – зазначила Ярина Денисюк.

Організаторка акції «За традиційну сім’ю» Саманта Рац у спілкуванні із журналістами зазначила, що мета їхньої акції нагадати ужгородцям, що сім’я – це чоловік і жінка, що зараз є дуже важливим популяризувати сімейні цінності. На запитання, чому ж акція проводиться саме у цей час і саме у тому місці, що й інша, пані Саманта зазначила, що учасники акції за традиційну сім’ю «проти того, аби їхнім дітям нав’язували ЛГБТ-ідеології». Також вона розповіла, що під час акції перехожим роздають флаєри, для дітей проводяться різні невеличкі майстер-класи, проводиться спілкування.

Учасники обох акцій «спілкувалися» один з одним через кордон поліції. В сторону тих, хто виступав «За європейський Ужгород. Проти ультраправого свавілля!», лунали досить емоційні, образливі фрази. Були і взаємні звинувачення про "прийшли за 50 гривень постояти".  Через деякий час активістка Віталіна Коваль повідомила про завершення акції для того, щоб не відбулося ніяких провокацій. Дівчина покинула площу у супроводі поліцейських.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...