В Ужгороді у зв’язку з погіршенням погоди - посипають дороги

В Ужгороді у зв’язку з погіршенням погоди - посипають дороги

Як повідомили в департаменті міського господарства Ужгородської міської ради, 31 січня,  зв'язку з погіршенням погодних умов спеціалізована техніка КП «КШЕП» розпочала обробку міських шляхів протиожеледною сумішшю (суміш піску та солі).

На лінію виїхало 12 од техніки, 12 чол дорожників, що підсипають підйоми та важкодоступні місця для спеціалізованої техніки (вул. Цегольнянська – Висока, Стрільнична, Тиха – Ерделі, Малокам’яна, Жупанатська, Віннична, Кошицька, Духновича, Капітульна, Волошина, Ольбрахта, Докучаєва, Лучкая).
На підсипання тротуарів, пішохідних переходів, автобусних зупинок залучено двірників обслуговуючих організації у кількості 75 чол.
У відомстві просять  автомобілістів звернути увагу на технічний стан транспортних засобів, дотримуватися правил паркування вздовж вулиць, дотримуватися інтервалів та дистанції при русі.

За інформацією Закарпатського обласного центру з гідрометеорології, очікується подальше погіршення погодних умов.

Згідно Правил благоустрою міста Ужгород, що затверджено рішенням сесії міської ради 26.12.2006 року № 136 (зі змінами та доповненнями), а саме пунктом 5.6.2, утримання територій (в т.ч. зимове – обробка протиожеледними сумішами) прилеглих до об’єктів нерухомого майна різних форм власності забезпечують їх власники/балансоутримувачі.

Нагадаємо, В Ужгородській міськраді розповіли, як комунальники борються з ожеледицею в місті

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання