В Ужгороді у суботу буде «Мирний квартал». Програма

В Ужгороді у суботу буде «Мирний квартал». Програма

До Дня захисту дітей в Ужгороді плануються цікаві та яскраві заходи, до яких долучаються кілька організацій та чимало креативних ужгородок та ужгородців.  Крім змістовної мистецької програми, відбудуться численні майстер-класи: ліпка з пластиліну, малювання аквареллю, виготовлення браслетів та світловідбивних елементів, пізнавальні вікторини, фарби холі та багато іншого.

Детальніше про плани міста на 1 червня розказала Наталія Мухомедьянова, начальник Управління освіти Ужгородської міськради. «Цього року ми запропонуємо дійство, яке триватиме протягом цілого дня. Розпочинаємо 1 червня святковим концертом на площі Театральній «До-ре-мі-фа-солька», -- розповіла Наталія Мухомедьянова.  – На початку концерту відповідно до міської програминагородять 15 ужгородських школярів – переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт членів Малої академії наук. Вони отримають грошові винагороди у розмірі близько 10 тис. грн. кожен».

Концерт продовжить «Європейський вернісаж», де школярі будуть представляти країни Європи. Біля обласної філармонії відбудеться пленер, на якому дошкільнята будуть малювати щасливе дитинство. На площі Театральній учні ЗОШ №19 представлять танок черлідерів. Програма розрахована до 17.00.

Іванна Франчук, заступниця директор Департаменту праці та соціального захисту населенняУжгородської міськради розповіла про заходи, які ініціював департамент. «Зхаоди триватимуть з 30 травня до 3 червня, основні припадають на 1-ше червня, - каже Іванна Фарнчук. -- 30 травня проходитиме шаховий турнір і соціальна акція в Боздоському парку. 1-го червня на площі Театральній на парку «Підзамковий». 2 червня --  виставка робіт вихованців робіт «Дорога життя»».

У рамках святкових заходів на площі Театральній діятиме проект «Мирний квартал», де проводитимуться яскраві майстер-класи для дітей. Проект реалізує Ужгородський прес-клуб у рамках програми «Голос жінки має силу». Анжела Бабкіна, радниця з питань ВПО у Закарпатській області,розповіла, що Ужгород -- одне з тих, 9 міст України, які беруть участьу  цьому проекті. Цього року зробили більший акцент на мистецькій складовій. «Мистецтво заради миру-таке гасло «Мирного квартал», - каже Анжела Бабкіна.—Мир не може бути без дітей. Акція пройде по всіх 9 містах, у кожного різні заходи, але всі одночасно завершать свято яскравими фарбами холі».

Ірина Бреза, голова Ужгородського прес-клубу детальніше повідомила про програму «Мирного кварталу». «У нас запланована ціла серія майстер-класів, які триватимуть з 10.00 до 14.00, - зауважила Ірина Бреза. – Це і майстер-клас ліпки з пластиліну, розрахований на різні рівні та вік дітей.  І майстер-клас з виготовлення закладок для книжок, браслетів на руку,  з виготовлення топіарі та брелків. А також арт-терапія для дітей і дорослих. Передбачено також виготовлення світловідбивних елементів для одягу . Анжела Бабкіна проводитиме вікторину «Наскільки добре ти знаєш Ужгород» з призами. Діятиме фотозона «Мирний квартал». Також фахівці проводитимуть майстер-клас з надання першої невідкладної допомоги, що важливо як для дітей, так і батьків, тим більше, що розпочинаються канікули і діти будуть не завжди під наглядом дорослих.

Також о 13.00 відбудеться кидання яскравими фарбами холі біля Ужа».

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання