В Ужгороді у пологовому будинку вручали свіодцтва батькам немовлят

В Ужгороді у пологовому будинку вручали свіодцтва батькам немовлят

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв та начальник Управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Ірина Дубиківська, яка приїхала з Києва, сьогодні в ужгородському пологовому будинку вручили свідоцтва про народження та реєстрацію місця проживання батькам немовлят Даніели, Мілени, Ліри, Ростислава та Марка.

Уже понад рік можливість отримати найголовніші документи при народженні дитини безпосередньо в пологовому запроваджено на Закарпатті як пілотний проект і практика та популярність у батьків довела, що це дуже потрібно родинам. Адже, кажуть батьки, це значно спрощує клопоти з документами, економить час для сімейних справ та уваги новонародженому малятку.

Щасливих мам і татусів, серед яких не лише ужгородці, вітали сьогодні також начальник департаменту юстиції Закарпатської ОДА Руслана Натуркач, головний лікар міського пологового Олег Онопко.

Міський голова Богдан Андріїв зазначив, що з часу дії цих послуг видано вже більше тисячі свідоцтв, побажав діткам – здоров’я, щасливої долі, а батькам – миру, достатку, терпіння і запросив ще приїздити народжувати в Ужгород, адже в медзакладі дуже хороші умови, сучасне устаткування і висококваліфікований персонал.

Жінка з Хуста, яка вже вдруге стала мамою саме в ужгородському пологовому, сказала, що справді, їй і лікарня подобається, і довіряє вона саме її фахівцям.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання