В Ужгороді у пологовому будинку голосують 54 виборці

В Ужгороді у пологовому будинку голосують 54 виборці

В Ужгородському пологовому будинку спеціальна виборча дільниця номер 2100781 відкрилася вчасно. Під приміщення для голосування облаштували конференц-зал. Голова комісії Жужанна Гурко повідомила, що у списку виборців 54 людей.

Це породілі й медперсонал, який сьогодні працює. Першим проголосував член комісії Володимир Шкамбара, в якого сьогодні день народження (в голови комісії,до речі, також). Голосують неактивно переважно медичні працівники (станом на 13.00 пролосувало 26). Тут чергує поліцейський, й працівник ДСНС, а от спостерігача - жодного (ніхто не зареєструвався).               

Запрошення на вибори у пологовому почали роздавати ще у четвер - навідувалися в кожну палату. Як розповіла нам членкиня цієї виборчої комісії Аліса Лукач, яка виконувала цю місію, чимало пацієнток ставилися вороже до запрошення, мовляв, що ви тут стільки ходите. Окремі брали Біблію й казали "ось наші вибори". Були факти,каже пані Лукач, що медпрацівникам, які допомагали із формуванням списків, пацієнтки пологового забороняли вносити в них їхні прізвища. До відома, велика кількість із них не з Ужгорода, а з районів області.

Оксана Штефаньо

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання