В Ужгороді у минулому році було 35 випадків бактеріологічного підтвердження дизентерії

Про це йшлося сьогодні, 6 березня, під час засідання комісії Ужгородської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Завідуюча відділом Ужгородської міськрайонної філії державної установи «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» Марія Філеп докладно поінформувала про санітарно-епідемічну ситуацію в місті.
Загалом, за її словами, 2017 рік щодо санепідситуації був досить благополучний, загальна інфекційна захворюваність у порівняні з 2016 роком знизилася на 4,5%, хоча зросла кількість захворілих на кір, 1,7% у структурі інфекційних недуг складали соціально небезпечні та венеричні недуги, 7,2% – паразитарні.

Було і 35 випадків бактеріологічного підтвердження дизентерії, її пов’язують насамперед із тим, що люди купують харчі, у тому числі й молочну продукцію для дітей, на стихійних ринках. Більше у порівнянні з минулими періодами торік було виявлено випадків менінгококової інфекції, вдвічі менше – вірусного гепатиту А. Дифтерії протягом останніх кількох років в Ужгороді не було, але через те, що багато дітей не вакцинували в належні терміни, її очікують у цьому році і наполегливо просять усіх пройти імунізацію, - йдеться у повідомленні прес-служби Ужгородської міської ради.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...