В Ужгороді у 2016 році нову бруківку поклали на 20,7 тис м2 тротуарів

Протягом минулого року в Ужгороді встановили бруківку (ФЕМ, фігурні елементи мощення) на 20,7 тис квадратних метрів тротуарів , пішохідних зон та внітршньоквартальних територій.

Про це йдеться у відповіді Ужгородської міської ради на запит Zaholovok.com.ua.

Отримати інформацію щодо кількості закуплених матеріалів та інформацію про постачальників не вдалося: «Надати інформацію про кількість закуплених матеріалів містом не видається можливим, оскільки роботи виконувались підрядником згідно проектно-кошторисної документації, в яких вказувався конкретний матеріал (фігурні елементи мощення, ФЕМ) з наявними сертифікатами відповідності», – зазначається у відповіді на запит.  

«Департамент міського господарства не проводив окремо закупівлю матеріалів на проведення капітальних ремонтів тротуарів, пішохідних зон та внурішньоквартадьних територій, а на умовах конкурсу (тендеру)визначались підрядні організації, що проводили відповідні роботи»,  – йдеться у документі.

У 2016 році, згідно з інформацією Ужгородської міської ради, роботи з капітального ремонту тротуарів з використанням ФЕМ проводилися на таких вулицях:

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання