В Ужгороді у «Кобзарі» за прилавком був Банди Шолтес

В Ужгороді у «Кобзарі» за прилавком був Банди Шолтес

7 грудня, у рамках щорічної передсвяткової акції «Письменник за прилавком» у книгарні «Кобзар» із читачами та відвідувачами спілкувався яскравий письменник Банди Шолтес.

Автор представив дві свої найновіші книги.  Одна з них, «ОСТРОВ SZIGET, ИЛИ ТРУСЕЛЯ IGGY ПОПА» - третя у письменницькій кар’єрі Банди Шолтеса, але написана була першою. «Це, в принципі, книга, про рок-н-ролл, секс, алкоголь і фестиваль. В основному. На фестивалі у Будапешті я був 14 разів і за цей час назбиралося багато історій, які я просто не міг забути і вирішив їх записувати, тому що вони ставалися в такому місці, де ти можеш бути тільки один раз у році. Ну й історії були такі, що, мені здається, можуть відбутися тільки на музичному фестивалі. Бо, коли їдеш на фестиваль, ти залишаєш усі домашні речі, турботи, справи і там ти займаєшся тільки розвагами. Книга – це своєрідний путівник чи лайфхак для тих, хто починає їздити на такі фестивалі. Тут написано, як можна розважатися, як вижити на фестивалі, які виникають ситуації, з якими людьми можна познайомитися.  Є речі,  які можуть з тобою статися або на фестивалі, або ніде. Тому це такий вихід із зони комфорту. Наприклад, коли ти хочеш подорожувати, то це постійне переміщення, багато подій, нові люди, цікаві історії, але у подорожі це трохи розтягнуто у часі, а фестиваль – це концентрація цього всього на один тиждень. Ти практично на 5 квадратних кілометрах можеш пережити речі, які можна би було розтягнути на пів життя», – розповідає Банди Шолтес.

Друга книга автора – «Фрики Европы, или Экспедиция за вином» розповідає про подорож письменника до Франції, де він збирав виноград, спілкувався з такими ж працівниками з різних куточків світу, потрапляв у різні ситуації, ночував під відкритим небом і записував всі історії, що тепер стали книгою. По дорозі додому Банди Шолтес заїхав у гості до друзів у Швейцарію і цю частину подорожі також описав у книзі.  

Нагадаємо, акція «Письменник за прилавком» триватиме в Ужгороді до 15 грудня: щодня (крім вихідних)  з 14.00 до 15.00 у книгарні «Кобзар». Підсумком акції стане нагородження переможців конкурсу «Книга на Миколая».  

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...