В Ужгороді у «Кобзарі» з читачами спілкувався Андрій Шип

В Ужгороді у «Кобзарі» з читачами спілкувався Андрій Шип

У вівторок, 12 грудня, в ужгородській книгарні «Кобзар» у рамках щорічної передсвяткової акції «Письменник за прилавком» із читачами та відвідувачами спілкувався Андрій Шип.

Автор представив свою збірку байок «Коли ще звірі газдували», до якої увійшли твори, написані впродовж кількох років.  До збірки увійшло більше 100 байок у віршовій і прозовій формі.  

«У цій книзі мені хотілося запропонувати читачеві подивитися на оточуючий світ з позиції сторонньої особи, яка дивиться на суспільні взаємини, на людей, персонажів збоку. Мені здається, саме такий погляд дозволяє більш об’єктивно побачити свої вади. Ми часто стереотипно починаємо не помічати і деколи не можемо собі дозволити правильно відчути, писати, зрозуміти, назвати речі своїми іменами», – розповідає Андрій Шип.

«У кожній байці я старався побачити тих тварин і їхні взаємини, котрі нагадують події, факти з життя наших сучасників. Завжди якась подія, новина, якась фігура із різних сфер нашого життя викликає відповідні емоції і, коли я помічав якусь несправедливість, це було поштовхом для того, щоб трохи інтерпретувати ці події, показати їх у світі тварин. Коли вперше написав байку і потім читав їх друзям і знайомим, я побачив, що у цих байках впізнають деяких людей, бачать деякі події, факти. Мене це підтримувало і спонукало писати ще.  За певний проміжок часу, – а це було кілька років, –  так склалося, що багато цікавих і важливих подій відбулося і воно пізніше вилилося у байки», – додає автор.

Нагадаємо, акція «Письменник за прилавком» триватиме в Ужгороді до 15 грудня: щодня (крім вихідних)  з 14.00 до 15.00 у книгарні «Кобзар». Підсумком акції стане нагородження переможців конкурсу «Книга на Миколая».  

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...