В Ужгороді триває яскравий "Fire life fest". ФОТО

В Ужгороді триває яскравий "Fire life fest". ФОТО

Вчора, 1 травня, в ужгородському амфітеатрі у рамках "Сакура Фест" пройшов перший день фестивалю вогню "Fire life fest". До вечора всіх охочих навчали жонглюванню, танцям із вогнем, проводили майстер-класи.

Найцікавіше ж почалося після 18 години – виступи театрів вогню з усієї України, Франції та Білорусі – саме цим вражав своїх глядачів цьогорічний фестиваль. Яскраві нові постановки, вправні учасники і, звісно, вогонь – глядачі щедро аплодували, не шкодуючи долонь.Про це інформують в Ужгородській міськраді.Ужгородський театр вогню "Fire life", учасники якого і є безпосередніми організаторами фестивалю, "запалював" цікавими постановками та костюмами. А на завершення виступив театр вогню "Аделаїда", який приїхав до Ужгорода із міста Дніпро. Саме шоу "Аделаїди" нагадувало справжню театральну постановку із захопливим сюжетом та яскравою розв’язкою.

На завершення вечору учасники "Fire life fest" встановили рекорд Закарпаття – "Одночасний виступ найбільшої кількості артистів із вогнем". У шоу взяв участь 81 артист і це зафіксував представник книги рекордів на Закарпатті Сергій Денисенко.

На сьогодні організатори приготували не менш цікаву та насичену програму. Обіцяють виступи музичних гуртів, "вогняних" майстрів із Німеччини, Білорусі, студії сучасного танцю «Бліц». Також тут діють дитячі зони, фотозони тощо.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання