Новини

В Ужгороді триває виставка живопису Мирослава Греська

В галереї «Ужгород» триває виставка живопису Мирослава Греська. 6 березня художник відсвяткував 65-літній ювілей. З цієї нагоди в галереї Закарпатської організації СХУ митець представив творчий доробок – понад 40 творів різних жанрів станкового та монументального живопису.

Понад 17 років життя Мирослава Греська пов’язане із Ужгородом. Уродженець Івано-Франківщини професійну освіту здобув у Київському державному художньому інституті за спеціальністю «Архітектура». Проте архітектор за освітою своє творче життя присвятив улюбленому заняттю - живопису.

Ландшафтний архітектор, автор перебудови екстер’єру та інтер’єрів театру ляльок у Івано-Франківську весь час активно вдосконалював свою майстерність живописця. Сакральний живопис став тією цариною, де митець почувався найбільш комфортно. З початку 1990-х пан Мирослав  став автором розписів іконостасів багатьох церков Франківщини та Закарпаття.

Основу цьогорічної ювілейної експозиції склали твори сакрального живопису та різноманітні жанрові твори на історичну тематику, натюрморти та пейзажі. По-особливому в інтер’єрі галереї звучать численні образи Богородиці Замилування. Адже на переконання пана Мирослава,  ліричність та просвітленість  Марії не мають меж втілення, тож і надалі хвилюватимуть його творчу натуру.

Оксана Гаврош, фото автора

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.