В Ужгороді, Тернополі та Рівному нацгвардійці затримали 128 злочинців

В Ужгороді, Тернополі та Рівному нацгвардійці затримали 128 злочинців

Гвардійці виконують завдання з охорони громадського порядку спільно з працівниками поліції: Ріне, Ужгород та Тернопіль.

Окрім того було виявлено 15 одиниць вогнепальної зброї у Рівному, 3 гранати в Ужгороді, 10 набоїв та 10 одиниць холодної зброї. На цьому та інших питаннях конкретніше зупинялись під час підведення підсумків діяльності за 1 півріччя 2 Галицькою бригадою Нацгвардії України.

Як повідомив присутнім заступник командира бригади з громадської безпеки полковник Олег Савич, з 20 червня поточного року гвардійці залучаються до служби з охорони громадського порядку на двох нових об’єктах у Рівненській області. Ці завдання будуть виконуватись під час курортного сезону у населених пунктах Хрінники та Більська Воля.

Особовий склад 2 батальйону бригади у Тернополі 13 разів залучався до виконання завдань з охорони громадського порядку під час масових заходів та візитів осіб, відносно яких здійснюється державна охорона. 3 батальйон з міста Ужгорода залучався 8 разів до аналогічних завдань, а військова частина 3055 – 14.

Як відмічає командир бригади, полковник Петро Шуляк, з року в рік тенденція покращення показників служби гвардійцями лише зростає. Це може говорите про те, що особовий склад якісно підготовлює солдат молодих призовів та сумлінно ставиться до виконання своїх обов’язків.

Група інформації і комунікації військової частини 3002 Західного ОТО НГУ

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання