Новини

В Ужгороді та Іршаві порушили кримінальні справи за фактами порушення виборчого законодавства 

 На Закарпатті з початку виборчого процесу поліція відкрила три кримінальні провадження. Злочини зафіксовані в Ужгороді та Іршаві. За всіма фактами відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Так, в Ужгороді поліція отримала інформацію щодо неправомірних дій з виборчою документацією. У порожніх протоколах, які видаються для опрацювання членам комісії, усі необхідні підписи були наявні задовго до кінця виборчого процесу.

За фактом злочину слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 158-3 Кримінального кодексу України, тобто фальсифікація, підроблення, викрадення, пошкодження або знищення виборчої документації.

Аналогічний факт зафіксовано на ще одній дільниці обласного центру Закарпаття. Щоправда, там підписаними виявили вже близько 20 протоколів. Відомості в ЄРДР внесені за статтею 158-3 Кримінального кодексу України.

Інший злочин, що стосується виборчого процесу, був зафіксований слідчими Іршавського відділення поліції.

Правоохоронці отримали повідомлення про те, що неподалік однієї з виборчих дільниць в Іршаві здійснюється підкуп виборців. За викликом виїхала слідчо-оперативна група, яка встановила, що 26-річна місцева жителька, за попередньою змовою з іншою особою, надавала неправомірну вигоду виборцям з метою заохочення їх проголосувати за певну політичну партію.

За фактом злочину слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 4 статті 160 Кримінального кодексу України, тобто підкуп виборця, - інформують у відділі комунікації поліції Закарпаття

Нагадаємо, 107 порушень виборчого законодавства виявлено на Закарпатті 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.