В Ужгороді свою майстерність покажуть професіонали та любителі індустрії краси з кількох країн

В Ужгороді свою майстерність покажуть професіонали та любителі індустрії краси з кількох країн

6 квітня в Ужгороді відбудеться  Royal Beauty - Кубок Карпат 2019. Це Міжнародний конкурс та виставка-ярмарок індустрії краси, який з року в рік стає популярнішим та збирає фахівців індустрії краси кількох країн. Проходитимуть усі заходи на території спорт-арени "Золота Гора" (с. Барвінок).

У програмі цьогорічного заходу--конкурси професіоналів та любителів індустрії краси.Змагатимуться кращі перукарі, візажисти, майстри нігтьової естетики з різних країнсвіту та України. Оцінюватимуть роботи конкурсантів професійні судді міжнародного класу.

Учасники змагатимуться в таких  конкурсах:"жіноча зачіска",  "чоловіча зачіска",  "нігтьова естетика",  "моделювання брів", "візаж". Переможці Royal Beauty - Кубок Карпат 2019 отримують цінні призи та подарунки від спонсорів, а також кубки, медалі та грамоти за своїдосягнення на чемпіонаті .

Гран-прі конкурсу -- безкоштовна участь у європейському чемпіонаті "Hungarian OPEN Europe CUP", якийв ідбудеться у місті Будапешт цього року!

Тако відбудеться виставка ярмарок індустрії краси Royal Beauty - Кубок Карпат де компаніїбудутьпредставлятисвої новинки продукції. Чудова нагода для створення відносин та обмінятись досвідом між колегами, а для відвідувачів ознайомитись та придбати новинки продукції за привабливими цінами.

Не менш цікавими будуть майстер-класи від стиліста Валентина Ломова, зокрема, процес створення декількох вишуканих вечірніх образів та сучасних експрес укладок. У програмі також авторське шоу феєричних зачісок від відомого перукаря Adriana Popescu з Румунії, яке завоювало всю Європу. А також модний показ дизайнера VikiMindakDesigner, кожна колекція якої складається з надзвичайно ніжних та сміливих образів для нареченої.

Офіційна сторінка заходу: http://royal-beauty.info.  

Іnstagram: https://www.instagram.com/royal_beauty.info

Ужгородський прес-клуб здійснює акредитацію ЗМІ. Будь ласка, надислайте інформацію на тел/мейл прес-клубу до 3 квітня 15.00

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання