В Ужгороді стартують «Карпатські читання»

В Ужгороді стартують «Карпатські читання»

13-15 червня 2019 в Ужгороді розпочне свою роботу науково- освітній проект для фахівців Школа клінічних нейронаук «Карпатські читання»

Вже  понад 12 років поспіль неврологи та нейрохірурги з майже всіх регіонів України, які не втомилися шукати відповіді на актуальніші питання сучасної неврологічної науки і бажають професійного зростання та спілкування, збираються в Ужгороді на неврологічні зустрічі «без краваток».

Конференція «Карпатські читання» - одна з найцікавіших і важливих медичних подій Західного регіону. Медична преса, фахові видання широко висвітлюють цю подію на шпальтах своїх друкованих видань та в Інтернет просторі. В заходах приймають участь провідні неврологи України та запрошені спеціалісти із закордону. Кожний рік в рамках заходу  проводяться тематичні засідання:школадоказової медицини, школа реабілітації, школа об’єктивної неврології, фахові освітні лекторії. 

Крокуючи за новими технологіями нам вдається різноматнітники конференцію  вебінарамивсесвітньовідомих неврологів, нейрохірурнів, фахівців з реабілітації.

У період  реформування галузі охорони здоров’я , що найближчим часом торкнеться  стаціонарів та лікарів вторинної ланки в рамках конференції лікарям  будуть запропоновані  сучасні лекції найвідоміших лікарів інсультологів світу проф. Андрю Демчака (канада), проф. Дерка Крігера (Німеччина), проф. Натана Борнштейна (Ізраїль)

Програма конференції багата на  науковими подіями та  сучасними форматами подання інформації. Мультидисциплінарні та міждисциплінарні формати, які передбачені в рамках програми Карпатских читань  - 2019  збагачують професійний досвід фахівців і відповідають сучасним принципам безперервної фахової освіти, що нещодавно  були оприлюднені МОЗ України. Одним з таких форматів  став навчальний курс «МРТ  в практиці невролога».

Проект «Карпатські читання» започаткований в 2007 році  Ужгородським національним університетом разом із ГО «Українська Асоціація боротьби з інсультом». Конференція  проводиться згідно з «Реєстром з’їздів, конгресів, симпозіумів , науково – практичних конференцій і наукових семінарів, які проводитимуться у 2019році », який затверджений МОЗ України.

Місце проведення конференції: Ужгород, площа Народна,3, конференц – зала УжНУ.

Реєстрація для участі в конференції та детальна наукова програма знаходиться на сайті wwww.uabi.org.ua

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання