В Ужгороді стартує акція із навчання плаванню дітей та дорослих. Записуйтеся!

В Ужгороді стартує акція із навчання плаванню дітей та дорослих. Записуйтеся!

У понеділок, 16 червня, в Ужгороді стартує двотижнева соціальна акція, під час якої дітей та дорослих обіцяють навчити плавати за 8 занять. З 9 ранку до 12 ранку у басейні «Буревісник» буде проводитися масове навчання ужгороців плаванню. Довідки за тел. 0955007462 (тренер Ісрафіл Васількін).

 Прийматимуть віком від 7 років і вище.  Запис проходитиме 16 червня з 8 до 10 ранку на «Буревіснику». 8 занять коштуватимуть 200 грн (за оплату оренди води УжНУ, якому належить басейн). 

Раніше функцію забезпечення початковими знаннями триматися на воді в Ужгороді забезпечував басейн «Спартак», тепер такого місця немає. Але завдяки ентузіазму тренерів діти таки вчаться плавати, організовано Школу плавання на базі міської гімназії, виручає університетський басейн. «Ми поламали статистику , яка була 90-их роках, адже станом на 2003 рік 80% студентів, які вступали на 1 курс УжНУ не могли проплисти 25 метрів», - каже Роберт Левицький, голова Федерації водних видів спорту Закарпаття.

«Спираємо з останніх сил, не хочемо здаватися. Якщо голова району, міста, області, зверне увагу на спорт -- діло зрушиться, - каже тренер з плавання Юрій Писарєв, - Просто за рахунок батьків проблема не вирішиться. Ужгород підтримує плавання, а більше нікому. Колись Рахів мав 50-метровий басейн, Великий Бичків - 25 метровий, звідти були майстри та кандидати спорту. Звертаюся до можновладців: будуйте не тільки церкви, ресторани, бані. Навіть 12,5 метровий басейн дозволить навчити плавати. Кожна дитина мусить вміти плавати». 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...