В Ужгороді розпочинається «полювання» на корону найгарнішої дівчини міста

В Ужгороді розпочинається «полювання» на корону найгарнішої дівчини міста

Вже зовсім скоро свято краси сколихне місто Ужгород. Адже розпочинається традиційне «полювання» на корону найгарнішої дівчини міста.  Традиційно, 15 найгарніших дівчат міста над Ужем, розпочнуть змагання з конкурсу талантів, який відбудеться 5 квітня о 19.00 в нічному клубі «Панорама». Наступного дня, всі охочі, зможуть на власні очі переконатись в тому, що в наших дівчат є не тільки таланти, але і чудові фігури. На Вас очікує конкурс «Топ-модель». Початок о 19.00, місце збору гостей – нічний клуб «Панорама».

Кінець робочого тижня для всіх означатиме тільки одне – відпочиваємо разом на міському конкурсі краси «Міс Ужгород 2014». Адже, в п’ятницю, 11 квітня о 19.00 в драмтеатрі 15 найгарніших учасниць визначатимуть найгарнішу. Захід відбувається за підтримки депутата ужгородської районної ради Мегели Романа Романовича. В журі очікують на відомі імена: директора конкурсу краси «Міс Львів» та «Міні-Міс Львів» - Володимира Місяйла; актора, виконавця головних ролей у фільмах «Синевир» та «Тіні незабутих предків» - Богдана Юсипчука; фотографа та скаута, який відкрив світу відомих топ-моделей та акторок Ольгу Куриленко, Наталію Водянову. Сашу Пивоварову – Олексія Васильєва; ведучого та продюсера конкурсу «Міс Україна Всесвіт» - Олексія Дівєєва-Церковного та одного з відомих кутюр’є України, ім‘я якого тримають в таємниці.

Нагадаємо, що переможниця конкурсу отримає в подарунок туристичну путівку до Європи від партнера конкурсу – туристичного агентства «Трайдент Хіт» та подарунок від комп’ютерного магазину «Ентер». Також вона матиме змогу брати участь в конкурсі «Міс Україна 2015». І та ІІ віце-міс представлятимуть наш край на національних конкурсах краси «Міс Україна-Всесвіт» та «Міс Принцеса України».

Учаниці:

1. Адріана Карбованець


2. Вікторія Лендел


3. Віра Галас


4. Валерія Токар-Бадзо


5. Галина Михайлова

6. Діана Ілько


7. Едіта Шікут


8. Каріна Рошкович


9. Катерина Бовді


10. Крістіна Гозда


11. Марія Романюк


12. Ніколетта Лецо


13. Олександра Семен


14. Тетяна Пісак

Організатори конкурсу – модельне агентство «One models» під патронатом «Міс Україна». Генеральний партнер – глянцевий журнал «ONE», ексклюзивний партнер – компанія «WORLD», генеральний інформаційний партнер – радіо «Люкс ФМ», головний інформаційний партнер – рекламна агенція «Позитив». Партнери: кафе «Саламандра», магазин комп’ютерної техніки «Ентер», кафе «Какао», магазин брендового одягу «PUMA», фітнес-клуб «Viper Gym», коньячний завод «Тиса», магазин квітів «Flover Shop», медична лабораторія «Astra Dia», фітнес-клуб «Fit Curves», торговельний центр «Дастор», служба охорони «Легіон», салон краси «Propaganda», салон краси «Наталія Чудо», супермаркет «Вопак», салон окулярів та лінз «Оптика Нова», фотостудія «Коцка», компанія «Фаберлік», РА «Бограч», дизайн студія «Ruslana-Dekor», ресторан «Tempo», магазин одягу «Oxygen», «Чорій&Чигрик». Офіційні фотографи – Ліля Маланяк, Томі Бодов і Аліна Гусар. Офіційні відеографи – Ярослав Таркані і Іван Головчак.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання