В Ужгороді розпочався Кубок України з гімнастики. ФОТО

В Ужгороді розпочався Кубок України з гімнастики. ФОТО

 У середу, 12 лютого, в спортивному комплексі «Юність» відбулося офіційне відкриття Кубка України з художньої гімнастики, - повідомили у прес-центрі ОДА.

 

 На змагання приїхали також почесні гості -  президент Федерації художньої гімнастики України Альбіна Дерюгіна, президент Федерації художньої гімнастики Закарпаття Валентина Плавайко, головний суддя змагань Ольга Шевченко, чемпіонка світу Ганна Різатдінова.

У вітальному слові Олександр Ледида, голова Закарпатської ОДА зазначив, що  «наразі на території регіону діє дві спортивні школи, в яких  працюють відділення художньої гімнастики, і два спортивні клуби. Загалом, у них займаються 250 дівчат і, відрадно, що з кожним роком популярність цього виду спорту тільки зростає».

  У свою чергу Альбіна Дерюгіна сказала: «Я з великим задоволенням приїхали до Ужгорода. Адже тут створені всі умови для проведення змагань високого рівня. Якщо порівняювати з першим Кубком, тох хочу зазначити, що нинішні умови є на багато кращими. Помітно, що в області велику увагу приділяють саме розвитку юнацького спорту. Федерація гімнастики завжди підтримувала і буде підтримувати всі намагання розвивати цей чудовий вид спорту, щоб наші дівчата й надалі прогресували».

 Кубок України з художньої гімнастики проходитиме в Ужгороді вже вдруге, з 12 по 15 лютого. У змаганнях з художньої гімнастики візьмуть участь понад 200 учасниць, з яких 25 є найсильнішими спортсменками -кандидатами у майстри спорту.

 

У програмі змагань - багатоборство в індивідуальній програмі та в групових вправах.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання