Новини

В Ужгороді розпочалися роботи з ліквідації рештків Леніна

Сьогодні в Ужгороді розпочалися підготовчі роботи із заміни залишків панно з Леніним, яке вже майже 30 років ніхто не може забрати з одного з будинків на проспекті Свободи. Зранку почали встановлення риштування та інші технічні роботи. Детальніше про події Zaholovok.com.ua розповів один з ініціаторів Ернест Завадський. Ще на початку квітня Ернест опублікував пост у Фейсбуці із закликом організуватися, знайти небайдужих та нарешті позбутися останків Леніна в Ужгороді.

«Я якраз був у будівлі навпроти і побачив вкотре це зображення. За 30 років було багато спроб, але чомусь нічим вони не закінчилися. Обурився і вирішив зібрати активних людей. Після посту у ФБ відгукнулися люди, сконтактував заступник мера. Ми попросили допомоги у підприємців- забудовників, міської влади і групи художників, які з радістю розробили макети, - каже Ернест Завадський. – Сьогодні розпочалися підготовчі технічні роботи. Після цього будуть працювати майстри, які підготують поверхню до нанесення нового зображення».

Що саме намалюють художники на стіні будинку, організатори (а це команда з 10 осбі) тримають у секреті. Але кажуть, що це буде автентичний мурал, пов'язаний з подіями в Україні.

Очікується, що мурал буде готовий вже за місяць-півтора.

ленін пано

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.