В Ужгороді розпочалися «Чеські дні на Закарпатті»

В Ужгороді розпочалися «Чеські дні на Закарпатті»

Урочисте відкриття фестивалю відбулося сьогодні на площі Народній, ужгородців та гостей міста привітали голова Закарпатської обласної адміністрації Геннадій Москаль, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, Надзвичайний і Повноважний посол Чеської Республіки в Україні Радек Матула, Генеральний консул Чеської Республіки у Львові Павел Пешек, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, гетьман Устецького краю Олдржіх Бубенічек. На святі присутній і Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді Mірослав Мойжіта, Почесний консул Чеської Республіки в Ужгороді Отто Ковчар, інші поважні гості.

На фестивалі, який триватиме включно до неділі, представлено продукцію чеських компаній, котрі хочуть співпрацювати з бізнесменами нашого краю, гостям свята пропонують ознайомитись з чеською культурою, скуштувати національну їжу та продегустувати чеське пиво. За словами організаторів – Чеського Дому Регіонів в Ужгороді, такий фестиваль проводитиметься лише в трьох містах світу — Брюсселі, Празі та Ужгороді.

Наймолодших гостей розважають аніматори, святкового настрою додадуть всім присутнім карикатуристи, актори на ходулях, чеські музиканти, співаки.

Нагадаємо, Дні Чеської Республіки на Закарпатті присвячені 100- річчю від дня утворення Чехословаччини, у складі якої перебувало й Закарпаття. З цієї нагоди Чеський Дім Регіонів у місті Ужгороді та в співпраці з Устецьким, Плзеньским та Закарпатським краями організували цей фестиваль.

Більше фото – за посиланням

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання